projektowanie-oswietlenia-pracownia-oswi

projektowanie.

"design is not just what it looks like, design is how it works".   Steve Jobs

projekt_oswietlenia_sklepu_projektowanie_oswietlenia_umilight

zaprojektuj oświetlenie z umilight.

funkcja, natężenie, rodzaj wykorzystanego źródła światła, sposób montażu to tylko niektóre z elementów, które trzeba mieć na uwadze w trakcie projektowania oświetlenia. określiłeś już funkcję oświetlenia, wiesz jak wykorzystasz oświetlenie techniczne i dekoracyjne, wiesz czego szukasz.

na tym etapie jedną z niewiadomych pozostaje jak to wszystko ze sobą zagra, czy założone natężenie jest wystarczające dla konkretnych pomieszczeń, czy rozmieszczenie punktów jest optymalne. te wątpliwości pozwala rozwiać projekt i wizualizacja oświetlenia.

 

zastosowanie takiego rozwiązania pomaga uniknąć kolejnych zmian w projekcie, przesuwania punktów świetlnych na gotowych powierzchniach czy łatania niepotrzebnych otworów montażowych a co za tym idzie eliminujemy zbędne komplikacje zanim się pojawią.

co zawiera projekt.

wszystko zależy od tego jaki zakres projektu wybierzesz. niezależnie od tego czy jest to projekt oświetlenia we wnętrzu prywatnym, mieszkaniu czy dużej inwestycji lub biurowcu. 

 

w projekcie możemy uwzględnić następujące elementy: obliczenia fotometryczne, czyli rozkład natężenia zastosowanego oświetlenia; izolinie, czyli graficzna informacja odnośnie ilości światła w lm na danej powierzchni; grafiki false color, czyli zobrazowane kolorystycznie natężenie oświetlenia

projekt_oswietlenia_umilight
projektowanie_oswietlenia_projekt_oswietlenia_umilight_lublin

prześlij nam materiały.

aby projekt oświetlenia najdokładniej odzwierciedlał faktyczny efekt, prosimy o przesłanie rzutu pomieszczenia, w którym mamy zaprojektować oświetlenie. im dokładniejsze będą przesłane materiały, tym szybciej będziemy w stanie przystąpić do działania. rzut w formacie dwg lub pdf powinien zawierać również informację odnośnie wysokości pomieszczeń uwzględniając sufity podwieszane. 

po otrzymaniu kompletu informacji i konsultacji jakiego efektu oczekujesz, przystąpimy do projektowania. prześlemy przygotowany projekt wraz z wizualizacją abyś mógł sprawdzić czy efekt końcowy jest dla Ciebie zadowalający. jeśli tak, możemy działać dalej!