sprzedaz_oswietlenia-lublin_sklep_z_oswietleniem-lublin

sprzedaż.

„dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. gospodyni domowej i milionerowi.”    

Philippe Starck

poznajmy się.

naszą współpracę rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb. niezależnie od tego czy w projekcie zostało uwzględnione już oświetlenie czy też nie, znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie. przygotowując wizualizację oświetlenia, upewnimy się, czego dokładnie potrzebujesz.

wspólny kierunek.

naszą nadrzędną zasadą  jest indywidualne podejście do każdego projektu. na tym etapie znamy już Twoje potrzeby, pozostaje określenie kierunku i zakresu współpracy. to czas, w którym pomożemy dobrać odpowiednie oprawy, skonsultujemy istniejące projekty, przedstawimy możliwe alternatywy, przygotujemy projekt. ustalenia podjęte na tym etapie stanowią bazę do przygotowania oferty.

oferta.

na podstawie wcześniejszych konsultacji, przedstawimy ofertę, której warunki przygotowywane są indywidualnie dla każdego projektu. po akceptacji oferta wdrażana jest do realizacji.

realizacja.

każda inwestycja ma swój harmonogram. staramy się aby realizacja zamówienia wpisywała się w jego realizację. na podstawie indywidualnych ustaleń możemy podzielić dostawę oświetlenia na etapy - przykładowym rozwiązaniem jest dostawa oświetlenia technicznego na etapie prac wykończeniowych a oświetlenia dekoracyjnego na etapie aranżacji wnętrza.

od projektu aż po realizację zamówienia.

jednym z ważnych etapów projektu przybliżającym nas do finalnego kształtu inwestycji jest zakup wybranych produktów.

 

w umilight przygotujemy dla Ciebie rzetelną ofertę na wybrane oświetlenie, na podstawie wcześniejszych konsultacji i projektów. każda oferta wraz z warunkami realizacji przygotowywana jest indywidualnie. po akceptacji oferty zajmujemy się profesjonalną realizacją zamówienia pozostając w stałym kontakcie z Klientem.

 

dostarczamy zamówienia na terenie całego kraju. jeśli zaistnieje taka potrzeba służymy również doradztwem i pomocą na etapie montażu. gwarantujemy pełną pomoc posprzedażową.

wsparcie.

nasza pomoc nie kończy się w momencie wysyłki zamówienia. Jesteśmy do dyspozycji do końca realizacji zamówienia. również na etapie montażu opraw oraz w późniejszym czasie użytkowania opraw. zapewniamy pełną obsługę po sprzedażową.

marki-w-ofercie-lublin-pracownia-oswietlenia-lublin

nasze marki.

proled-oswietlenie-architektoniczne
xal.png
labra.png
chors.png

indywidualnie podejście do każdego projektu i Klienta.

na naszej stronie nie znajdziesz informacji o super promocjach, najniższych cenach i kodach rabatowych. dlaczego? w umilight stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta.

 

nie chcemy, aby Twój projekt i Twoje potrzeby były kolejnym numerem zamówienia w automatycznym systemie sprzedaży. u podstaw naszej współpracy leży zrozumienie założeń inwestycji a co za tym idzie zrozumienie Twoich oczekiwań.

weverducre.png
grok.png
olev.png
slamp.png
estiluz.png
VIBIA_Monoline_Logo_NEG_RGB_1000px.png
delta.png
aqform.png
flos.png
leds-c4.png
umage.png
ummo.png
terzani.png
oxyled.png
nordlux_logo.png
modo-luce.png
shilo.png
ledline.png
light-point.png
ideal-lux.png
amplex.png
axo-light.png
arturo-alvarez.png
alma-light.png
savoy-house-europa.png
one-light.png
ramko.png
astro-lighting.png
grupa.png
klus.png